Wydruki
ostre jak...
Czyli przysmak dla odważnych

Nie mniej ważna od jakości druku cyfrowego jest możliwość jego wykończenia i uszlachetnienia. Dlatego dysponujemy introligatornią wyposażoną w całkowicie zautomatyzowaną gilotynę IDEAL 5220 EP z programatorem elektronicznym, która umożliwia szybkie i dokładne krojenie stosu papieru o grubości do 80 mm.

Bigówka BP-500 oraz zszywacz X-14 umożliwiają nam wykonanie oprawy broszurowej ze zszywkami zwykłymi lub z oczkami do segregatora a także oprawę spiralną kalendarzy naściennych wraz z wieszakami.

Posiadana przez nas półautomatyczna linia do opraw umożliwia wykonanie niewielkich ilości zarówno popularnych opraw miękkich jak i unikalnych twardych opraw z personalizowaną grafiką na okładkach.

Aby podnieść atrakcyjność naszych wydruków stosujemy foliowanie na gorąco folią błyszczącą lub matową. W tym celu korzystamy ze specjalnej wersji foliarki Foliant Gemini 400s rekomendowanej przez Xerox do stosowania z wydrukami cyfrowymi.

Natomiast laminowanie obustronne folią o grubości 100 mikronów zabezpiecza wydruk przed wpływem wilgoci lub brudu i znacznie go usztywnia.

Polecamy też unikalny sposób na wyróżnienie tytułów lub logotypów na wydrukach za pomocą metalicznej folii barwiącej. Na zamówienie dostępne są kolory: czerwony, zielony, niebieski, złoty i srebrny.
Do góry

design by fast4net