Wydruki
ostre jak...
Czyli przysmak dla odważnych
Stojaki reklamowe
typu Rollup!
85x200 cm – 100x200 cm
Idealne rozwiązanie na prezentację Twojej firmy. Praktyczny system, który pozwala na niezwykle szybki i łatwy montaż. Rollup w prosty sposób składa się i zamyka w poręcznej kasecie chroniąc tym samym grafikę przed uszkodzeniem podczas transportu. Dodatkowo wyposażony w poręczny futerał z uchwytami ułatwiającymi przenoszenie.
{label387}: 1
{label387}: 2
{label387}: 3
{label387}: 4
{label387}: 5
Przewiń w lewo
Przewiń w prawo
Nasza Oferta
Naświetlarnia
Wykonujemy usługowo naświetlanie płyt CTP do formatu B1. Standardowo dostępnych jest 15 najpopularniejszych rozmiarów płyt. Do płyt wykonujemy bezpłatnie impozycję, wydruki impozycyjne i pliki CIP. Pracujemy na płytach termicznych Agfy Energy Elite Pro, które wytrzymują nakłady do 400 tys odbitek.
Druk wielkoformatowy
Nasz druk wielkoformatowy oparty jest na druku solventowym. To najpopularniejsza technologia w jakiej wykonuje się materiały reklamowe. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stosujemy sprawdzone podłoża. Nasze wydruki wielkoformatowe mogą zostać wykorzystane zarówno jako nośniki reklamy zewnętrznej jak i wewnętrznej.
Studio Grafiki
Dysponujemy sprawdzonym zespołem specjalistów – grafików, copywriterów, operatorów DTP, których zadaniem jest przygotowanie i realizacja oryginalnego projektu. Opracowując projekt staramy się dobrze poznać potrzeby naszych Klientów, dlatego możemy zagwarantować, że studio grafiki firmy Media Press zawsze dostarczy produkt najwyższej jakości.
Fotografia
Na potrzeby naszego studia grafiki posiadamy studio fotograficzne, w którym realizujemy sesje zdjęciowe o różnym charakterze. Robimy w nim packshoty, fotografię produktową, a także lookbooki modowe czy sesje okazjonalne. Wykonujemy też sesje poza studiem. Fotografujemy obiekty i architekturę. Te ostatnie cieszą się w ogromny uznaniem.

Drukarnia Cyfrowa
Najważniejszą zaletą druku cyfrowego jest możliwość zrealizowania produktu poligraficznego w bardzo krótkim czasie, z pominięciem przygotowania do druku, czyli etapu czasochłonnego i zwykle kosztownego. Oznacza to, że nie musimy wykonywać separacji do pliku postscriptowego, klisz lub płyt CTP. Nie musimy też wykonywać proof'a analogowego lub cyfrowego gdyż możemy od razu zobaczyć efekt końcowy procesu drukowania. Przygotowanie projektu do drukowania cyfrowego nie wymaga aż tak fachowej wiedzy jak przy tradycyjnym procesie. Akceptowane są nawet pliki otwarte z programów biurowych!
Kolorowe wydruki z naszej drukarki Xerox® IridesseTM Production Press wykazują wysoką zgodność z kolorystyką offsetową uzyskaną w tradycyjnym druku. Oznacza to możliwość dodruku kolejnych stron do już wydrukowanych offsetem bądź odwrotnie - druk cyfrowy kilkunastu egzemplarzy do akceptacji a później właściwy wielkonakładowy druk offsetowy.
Newsletter
Wpisz adres e-mail aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach:

design by fast4net