Wydruki
ostre jak...
Czyli przysmak dla odważnych

Firma Media Press rozpoczęła swoją działalność w marcu 2004 r. Początkowo w swojej ofercie posiadaliśmy usługi naświetlania płyt CTP i filmów oraz projektowania graficznego.

Od ponad 10 lat wdrażamy technologię druku cyfrowego, aby zaoferować Klientom niskonakładowy, szybki druk w wysokiej jakości, nie odbiegającej od klasycznego druku offsetowego, pozwalającego na druki ulotek, folderów, plakatów, afiszy, opakowań, czasopism, książek, widokówek, wizytówek lub innych nietypowych druków.

Posiadamy również ciągle rozwijający się dział druków wielkoformatowych. Drukujemy w technice solventowej na ogromnej gamie mediów od papierów, poprzez folie, siatki, po płótna.

Długoletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną obsługę każdego klienta, a wykwalifikowana kadra zapewnia fachowość i współpracę w miłej atmosferze. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i gwarantujemy terminowość. Rozbudowany park maszynowy pozwala na szybką realizację i wysoką jakość wykonywanych zleceń w dziedzinie druku cyfrowego, wielkoformatowego oraz innych oferowanych przez nas usług. Jedną z ostatnich naszych inwestycji naszej firmy jest półautomatyczna linia do opraw miękkich i twardych.

Podstawowym źródłem wzrostu wartości naszej firmy są zasoby intelektualne i bardzo dobre relacje z klientami. Nasi pracownicy to specjaliści posiadający wiedzę i wieloletnie doświadczenie w poligrafii. Stanowią oni gwarancję stworzenia elastycznej struktury zaspokajającej wszelkie potrzeby Klientów.

Dla stałych klientów oferujemy wyjątkowe warunki, tj. jeszcze lepsze ceny i krótsze terminy!
Do góry

design by fast4net